Srpen 2014

A už zase...

20. srpna 2014 v 8:44 | Iviis
Iviis ze zbláznila. Už zase.

Na facebooku vznilka nová skupina, kde se soustřeďují fanoušci notRPG fanfictions. (Jestli se tomu tak taky říká, haha.) A právě tam jsem narazila na Klišé bingo. A jelikož mi moje cholerická povaha nedala... Jistě, přihlásila jsem se.

Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Nicméně bych byla ráda, kdyby mi tu někdo pomohl a čas odčasu mě dokopal k napsání něčeho dalšího. Byla bych vám moc vděčna. :)

Vím, že jsem říkala, že sem nebudu přidávat tvorbu... O:)

Na banneru je odkaz na pravidla, kdyby někoho ten nápad zujal, v meníčku už je připravená rubrika, takže už zbývá jen psát a psát a psát... A BINGO! :D
Ještě před první povídkou bych ráda přidala další díl TDE... Takže (z mojí strany) to tu bude celkem mazec, myslím si. :)

S Yimou v kině

18. srpna 2014 v 18:21 | Iviis |  Iviis vypráví
Už když jsem s mojí milovanou Yimou probírala podrobnobnosti ohledně prohlídky Brna, při které mi dělala průvodce, navrhla mi, že bychom spolu mohly jít do letního kina. Proč taky ne?

Dámy a pánové, dlouho na to budu vzpomínat, to mi věřte. :D

Iviisino léto

13. srpna 2014 v 20:13 | Iviis |  Iviis vypráví
Je léto.
To úžasné roční období, kdy všichni jezdí k moři. Nebo se jen tak flákají doma. Každý se na něj těší.
A ano, nebyla by to Iviis, aby nebyla tou výjimkou.

But first...

8. srpna 2014 v 19:14 | Iviis |  Iviis přemýšlí
Jděte na svůj facebook a sjeďte timeline vašich kamarádů. Nebo i svůj, nevěřím, že by bylo mých dvojčat kdo ví jak požehnaně. (Pokud nemáte facebook, gratuluji, co si budeme povídat, jste šťastní lidé.)

Co jste tam našli? Hromadu stavů, přičemž polovině nejspíš ani nerozumíte, nějaké fotky z výletů a... Ano, selfie.

Tour de Europe - část druhá

6. srpna 2014 v 18:14 | Iviis |  Tour de Europe

Tralala, původně jsem měla v plánu další část sepsat už předevčírem ráno, ale v poledne měla přijet blogerka Smile, takže toho bylo potřeba ještě hodně zařídit.
Nicméně teď už zase sedím, nožky na stole, LOTR v 99 sekundách ve sluchátkách... Takže je čas zase trochu zavzpomínat, co?
Hehe, vidíte? Sehnala jsem fotodokumentaci! *hrdě poplácává sama sebe po rameni*

Tour de Europe - část první

2. srpna 2014 v 20:20 | Iviis |  Tour de Europe


Chachachá, konečně jsem vyzrárala nad blogem a podařilo se mi ho donutit vzít si můj obrázek. Dělala jsem ho sama, taky podle toho vypadá. (Hm, já a moje grafické schopnosti, co si budeme povídat.)
Tak jo, oči připravit, jdeme na to.

Welcome!

1. srpna 2014 v 23:08 | Iviis
Je večer a já bych vážně měla jít spát, protože už mi všechno začíná lízt na mozek. Podle toho taky pak vypadají mé večerní návštěvy náměstí - sedím na sloupku a třískám do imaginárních bicích, dělám stojky na trávníku, věším se na dopravní značky a je mi upřímně jedno, že se na mě dívá strážník. Vždyť co.

Vlastně bych taky měla konečně napsat článek na jeden z blogů, na kterých opravuji, ale vážně se mi nechce. Bude to muset počkat do zítra.

Vlastně... Co dál psát?

Tenhle blog byl původně určený na moje povídky. Nicméně jsem dostala nabídku od Prince a od Jamie, takže jsem přesunula tvorbu na "třiatřicet". A milý blog zůstal opuštěný.

Ne na dlouho, jak vidíte.

Takže. Asi zítra (nebo později, kdo ví) bych se ráda pustila do... No, jak to nazvat? Uvidíte sami. Tour de Europe (aneb Iviisin bláznivý květen) čeká.

So... you're welcome! :)