Knock, knock

27. prosince 2014 v 22:09 | Iviis |  Iviis vypráví
Hi, there! (Všímáte si, jak mám poslední dobou názvy článků úplně na nic?)


Ano, v první řadě se jdu stydět. Slíbila jsem, že se budu ozývat pravidelně, nestalo se tak. Návrat do školy nebyl zrovna jednoduchý, co si budeme povídat. A to jsem chyběla jenom týden. Dobře, osm dní. A do toho jsem pak zase na den vypadla. A pak na tři. Adventní koncerty, já za to nemůžu...

Niméně Vánoce už jsou za námi, mně už zbývá ohodnotit poslední povídku, takže SNAD bude zase čas. (Letos to byl zas očistec, to vám řeknu.)

Měla bych konečně napsat ten životopis... Iviis se totiž chystá dělat, víte? Průvodce na zámku. Jednu přihlášku už mám poslanou, na začátku roku by se měli ozvat, jestli si mě zvou na pohovor. Druhou musím odeslat společně s výše zmíněným životopisem. To bude sranda! (Ironie, kdyby něco.)

Ještě zpátky v Vánocům... Před nimi jsem byla na zájezdu v Rakousku. Všude moc lidí, fuj. Ale to není to, o čem chci povídat. Potkala jsem tam bývalého spolužáka. Všichni okolo se nás snažili poslouchat, ale asi jsme na ně mluvili moc odborně, nešlo jim to, haha. Zajímavé, když začal rozvíjet teorii, že homosexualita je jen vada genu, naše okolí se podezřele pročistilo... Okay, nebyl tam nikdo.
Prostě super to bylo, 13,5 hodiny debat. A definování. A filozofických úvah. Jo, definování definice a filozofických úvah o filozofických úvahách. Ne, nespletla jsem se. Ne, nedělám si srandu.
Skončilo to celé slovy: "Tak se domluvíme, kdy zajdem na to kafe." Domluvili jsme se, zašli jsme. Potkala jsem nový lidi, rozuměla jsem si s nimi, byla sranda. Ale taková ta inteligentní sranda, jestli mě chápete. Taková ta, na kteou musí být ti správní lidé. Ještě se mezi ně určitě někdy podívám. A zajdu si tam hrozně ráda, to mi věřte.
Jediná vada - všichni jsou kuřáci.
"Dáš si taky?" "Harry, zlato, vážně chceš vidět můj oběd? I nenatrávenej nevypadal zrovna vábně, věř mi." "Oukej, tak já to budu odfukovat jinam."
Jen tak mezi námi, dostala jsem nabídku! Budu pomáhat točit nízkorozpočtový dokument. Bude sranda!
"Uh-hm... A kolik lidí že jsi oslovil a ještě si chystáš oslovit?" "No... Tebe. A nikoho. To stačí, ne? Nikdo nám do toho nemusí kecat. A na cestách nám nemusí křenit. Stejně by nám nikdo nerozuměl!"

Co dál? Hm... Až konečně dopíšu kamarádce tu povídku, hodím ji sem. Měla ji slíbenou k narozeninám, ty měla 29. 11. Ups, kde bude asi chyba?

To mě přivádí k další věci. Možná někdo z vás kounul do menu. Ano, pár změn. Třeba v popisu. Nemůžu ze sebe dělat něco, co nejsem. Ano, korektor a cheerleader.
S korekturou jsem sekla, u soutěží jsem zůstala, ale pořád opravuju. Kamarádům slohy a tak. Ono to stačí. Dokonce mám přislíbenou k opravě jednu maturitní práci.
Cheerleading. Nebudeme si nic nalhávat, pořád tak přemýšlím. Mému mozku nedochází, že se na tréninky nevrátím, ale to je jedno. Holky to vzaly celkem v pohodě. Ale musím je navštěvovat. Což mi vůbec nevadí, pořád je mám hrozně ráda. Před Vánoci jsem se byla podívat na velkém představení, co s nimi nejsem, udělaly obrovský pokrok. i kdyby se moja páteř někdy umoudřila, jen težko bych je dohnala...

Takže. Budu se snažit prožívat něco, o čem by se dalo mluvit, přemýšlet o věcech, které bych tu mohla rozebírat, a hlavně psát. A měla bych začít to klišé, konečně. A dobrá zpráva, s Narciskou po roce hýbeme s kitty! Ataky bych se měla začít učit, po prázdninách se navalí písemky...
See ya later! (But earlier. You know, now I meant it.) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. prosince 2014 v 22:17 | Reagovat

Koukám, že se měla hezky :)
Líbí se mi tvoje články a povídky :). Můj blog je teprve v plínách, ale ráda bych znala pár názorů lidí, co taky píšou nebo je minimálně čtení alespoň trošičku baví :). Takže tě s radostí zvu a byla bych ti moc vděčná, kdy ses alespoň podívala, nebo napsala nějaký názor :) Přeju krásný zbytek Vánoc ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama