Iviisino stěžovací okénko

12. ledna 2015 v 19:29 | Iviis |  Iviis vypráví
Hi there!


Okay, upřímně je mi celkem jedno, že si tu píšu sama pro sebe. Tak co taky, že.

V menu jsem zase udělala pár změn. Mám fotku, všímáte si? Dobře, nebudu lhát, je rok stará, použila jsem ji už do článku o korektorech z JOSHe. Přesně si pamatuju, jak jsem ji fotila - můžete si všimnout vzácného úkazu, a to šminek na mém dokonalém ksichtíku (ten byl dobrej, ne?). Haha, bylo to po vystoupení, tenkrát jsme měly novou sestavu na cheer a byly jsme na basketu. Dvacet minut před vystoupkem se měnila. To byla sranda.

Jako vždycky si jdu postěžovat - poslední dobou nedělám téměř nic jiného, haha. Tak co taky.

Minulý týden v úterý mě začal bolet loket. Cajk, kdo by to řešil. No jo, jenže ve středu jsem s ním nemohla hýbat a začal mě bolet i ten druhý a než jsem se nadála, lítaly v tom pomalu všechny klouby na končetinách, učitelé v hodinách měli srandu z toho, jak se kroutím, a já nemohla v noci skoro spát, protože jakmile jsem si něco přilehla, píchlo mě v tom. Úžasný!
V pátek jsem volala našemu rodinnému doktůrkovi, jestli by na mě odpoledne počkal. Nakonec jsem tam nešla, že prý by nechal pro jistotu udělat testy, takže v pondělé ráno - na lačno. z toho jsem měla pochopitelně strašnou radost, vzhledem k mému strachu z jehel, které nemám JÁ v plánu do někoho zapíchnout.
Dneska ráno mě tam babička dovezla, doktor mě přivítal obvyklou větou "Tak co zas, princezno" a začali jsme se dohadovat.
"Mamka vám vzkazuje, že mám nějakou bouli na krku."
"No, je to tam nateklý."
"Uzlina."
"Štítná žláza."
Zajisté vám nemusím popisovat, že jsem skákala metr dvacet bez odrazu. (Kdyby něco, "ironie" určitě ve slovníku cizích slov bude.)
"Andulko, pište si - soubor testů na štítnou žlázu, revmatismus, boreliózu, chlamýdie, dnu, sedimentaci, CRP..."
"Pane doktore, koli tý krva budete chtít?"
"Neboj, něco málo ti tam zbyde." (Hahaha.)
"Ne, vážně."
"Tak dvanáct mililitrů."
Tři ampule! Fuj, to byl hnus. Nicméně pan doktor mi u toho vyprávěl, jak hrál v mém věku volejbal. Stejně je víc psycholog jak internista...

Nuž... Právě se mi podařilo strhnout náplast, modřinu mám velkou jako palec, poměřovala jsem to. Mírně zvýšená sedimentace, opravdu mírně zvýšené CRP (o jeden stupeň), všechny testy negativní, ještě přijde zbytek na tu štítnou. Takže ano, zase se mnou něco je, a ano, zase se neví co. Vskutku milé. V pátek mám přijet na další odběry. Jsem zvědavá, A) jak to zvládnu, B) odkud mi tu krev vezmou, když z jediné použitelné žíly brali dneska. (A taky budu muset zas dva dny předem pít jak průtokovej ohčívač, aby ze mě něco dostali, takže ze mě budou mít učitelé radost.)

Haha, přemýšlím, o čem bych se ještě mohla vykecávat... A "velice překvapivě" mě nic nenapadá. :D
Pokud se k tomu dneska dokopu, mohla bych napsat zase kousek twincestu, ale moc tomu nedávám, spíš zítra. Tak uvidíme.

Baj d vej, co pololetí? To je hnus, co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yima Yima | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 23:07 | Reagovat

Já chodívám na endokrinologii, protože máma měla něco se štítnou žlázou. Nicméně já mám štítnou žlázu v pohodě, "jen" mám málo estrogenu.
Hodně štěstí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama