Aloooha!

19. února 2015 v 17:05 | Iviis |  Iviis vypráví
Zase po nějaké době si jdu stěžovat a vyprávět, máte radost?


A) Můj milovaný mobil začal stávkovat, takže mám nový, na kterém se dostanu na blog, takže možná trochu častěji. Možná. (A to přežil přejetí oktávkou. Tohle je citlivá mrcha. Hajzl.)

B) Mám za sebou další dvoje odběry, z těch posledních ještě nejsou všechny výsledky. Haha. Ne, pořád nic. Ne, nevědí si se mnou rady. Jo, přestalo mě to bavit. Už dávno.

C) Dneska jsem měla jít na očkování. Nakonec jsem vypadla s receptem na antibiotika, že kdyby se to zhoršilo. Ale aspoň mi chtěla udělat výtěry, to už se dneska nevidí.

D) Před chvílí si mě máma zavolala, aby se mnou něco probrala. Já že jsem dostala chuť na zmrzlinu, haha. "Si dej, záněty se léčej studeným." Jestli se to zhorší, jede mi pro ty antibiotika sama.

E) Měla bych přestat ujíždět na těch hovorech Milex. Teď tu tak sedím, koukám na tu dřeň a úplně to slyším.
"Ty jsi piča."
"Kto?"
"Tvoja mama."
Promiň, maminko.

F) Hm, původně jsem chtěla napsat asi tři věci. Myslíte, že mi bude stačit abeceda?

G) Před časem jsem posílala žádost o místo průvodce na dva zámky. Na jednom mě nechtějí, stejně jako dalších patnáct lidí. Ani to nedali do skryté kopie, fuj. Z druhého mi přišla odpověď předevčírem. Zvou mě na výběrko. Sedmého. Bohové, musím se připravit. Bojím, bojím.

Hm, na H už mě nic nenapadá, škoda... Doufám, že Vás ještě pořád baví moje narcistický kecy. ("""Ne, fakt nemám pocit, že trpím samomluvou.""" Ahoj, Yimo.)

See ya!

P. S.: Když jsem psala bod F, napsala jsem "sračit". Ne, Iviis, to tam nechat nemůžeš. Tak jsem to opravila. Po cca hodině si jdu přečíst svůj vlastní článek (do blázince neposílat, odtamtud mě vyhodili) a na co tam nenarazím... Ano, sračit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yima Yima | E-mail | Web | 20. února 2015 v 18:02 | Reagovat

Zdrávas, Iviis. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama