Hňah

28. června 2015 v 17:28 | Iviis |  Iviis vypráví
Ola!


Dneska hsem při chvilce prokrastinace zabloudila k sobě na blog a zjistila, že poslední článek jsem přidala 27. 3., ostuda, co?
A zmizela mi půlka menu. Dodělám ji, až budu na počítači, slibuju.

Problémy s klouby zmizely samy od sebe, děkuji za optání. Za to jsem hrdý diagnostikovaný chronický migrenik. Nojo, furt si musím něco vymejšlet.

Většinu posledního týdne jsem přežila s mým drahým spolužákem, děkuju, brácho. (Jo, vím, že sem nezabloudí.) (Hodila bych sem odkaz na jeho blog na Tumblru, ale nemůžu ho akorát najít, třeba příště.)

Předevčírem jsem dostala úřední cár papíru o tom, že jsem v prvním ročníku prospěla s vyznamenáním, na chvíli jsem si šla se spokužáky sednout do nákupáku a bála jsem se, že dostanu vynadáno za pozdní příjezd. Máma přijela až hodinu po mně, well...

Celkem spokojeně jsme se rozprchli užívat si prázdniny. Dobře, jak kdo. Jdu si stěžovat.
Dům, ve kterém bydlíme, je napůl babičky a jejího bratra. Ten se nás snaží, za pomoci ignorace telefonů, právních kliček, dělání chudinky ze své osoby a laciných výhružek, odsud vyštípat. Well, jak přesně nebudu popisovat, bylo by to na dlouho a navíc... blbej aby se v tom vyznal.
Moje osobní odhady jsou takové, že do konce konce měsíce by mohla započít akce Kulový blesk a do Vánoc bychom mohli nějakým aspoň prozatimním způsobem, se vstupem na půdu, revizemi všeho možného, ale bez půdní vestavby, bydlet. Domeček máme de facto vybraný, byla bych kousek od výše zmiňovaného spolužáka, hňah. Uvidíme, nakolik jsem přesná.

Každopádně bych snad mohla relativně volný začátek prázdnin věnovat nějakému tomu psaní - mám tam ten twincest, dvě přes rok rozdělané vícedílky, ještě jeden originální one-shot... Hm, bingo už asi nestihnu...
Doufám, že budu mít čas a námět, a uvidíme se zase co nejdříve tady. Zbožňuju tě, Yimie!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yima Yima | E-mail | Web | 29. června 2015 v 20:25 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že klouby dobrý. Já teď chodím na rehabilitace s krční páteří kvůli tinnitu, žádná sranda. :D

Užij si prázdniny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama